• Çözümler

 • Barkod Çözümleri

 • Barkod Çözümleri
 •  

   

  İnsan kaynaklı hataları minimum seviyeye indirmeyi hedeflenen ve diğer takip - izleme teknolojileri arasında en oturmuş ve kullanımı kolay ve maliyeti daha düşük olan Barkod Teknolojisini kullanarak siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretiyoruz.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Barkod teknolojisi, günümüz teknolojisinde en yüksek seviyede geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam eden, güvenilirlik açısından dünya genelinde tercih sebebi olan, kesin sonuç dönümü noktasında en çok güvenilen kontrol sistemidir.
  Barkod sistemini sektör ayrımı olmaksızın tüm işletme yapıları kullanabilmektedir. Burada önemli olan nokta, ihtiyacı iyi analiz etmek ve en doğru / ekonomik çözüm önerisini müşteri ile buluşturmaktır.

   

   

   

   

   

  Mefapex olarak,barkod teknolojisi üzerindeki deneyimimize güveniyoruz ve sizinle en doğru çözümü kavuşturmak noktasında hem cihaz hem de yazılım argemize sonuna kadar güveniyoruz.

   

   

   

   

  Günümüzde birçok barkod sistemi adı altında sistem yapılandırılmaları gerçekleştiriliyor ve bir çoğu da sürdürülebilirlik ve verim noktasından uzak kaldıklarından dolayı iptal edilmektedir. 
  Bu handikapın en büyük nedeni; deneyim sahibi olmayan kişilerce sistemin yapılandırılmayı çalışılmasıdır.

  Bunun yanında, barkodlu cihazlar noktasında gelişen teknolojinin takip edilmemesi nedeniyle yeni ve ekonomik çözüm önerileri noktasında firmaların zayıf kalması da proje başarı oranını ciddi anlamda düşürmektedir. Ayrıca en büyük sorunlardan bir tanesi de sistem dahilinde verilen yazılımların, firmanın kendi bünyesinde yapılandırılmaması ve az ortak özelliği bulunmasına rağmen birçok sorun çözümü noktasında aynı paket yazılımların otomasyon sistemine entegre edilmesidir.

   

   

   

   
   

   

     

   

   

   

SİZİ ARAYALIM