• Hizmetler

 • İş Akış ve Süreç Yönetimi - Danışmanlık Hizmetleri

 • İş Akış ve Süreç Yönetimi - Danışmanlık Hizmetleri
 • MEFAPEX olarak Bilgi Teknolojileri, alanında hızla değişen ve çağdaş bir anlayışa sahip olan, Teknoloji merkezli iş değil, iş merkezli teknolojiyi benimseyen bakış açısı ile alanında tecrübeli ve eğitimli kadromuz ile danışmanlık ve proje yönetimi konularında en uygun ve ideal çözümleri sunuyoruz. 

   

  Şirketlerin verimlilik ve karlılığını sürdürebilmeleri, gelişmesi ve büyümesi,  organizasyonlarının kusursuz olması ve yönetim sisteminin başarılı olabilmesiyle mümkündür. Şirket süreçlerinin iyileştirilmesi, verimin ve buna bağlı olarak gelirin artması amacıyla Fiziki koşullar, iş yapış şekilleri, verilerin dijital ortama taşınması ve taşınan dijital verilerin anlamlı hale getirilmesi noktasında danışmanlık elzem ihtiyaçların başında gelmektedir.

   

   Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile profesyonel danışmanlık ve proje yönetimi konusunda hizmet üretmeye devam eden firmamız müşteri odaklı çözüm anlayışı ile hizmet vermeden önce müşterinin kapsamlı biranalizini çıkartarak, ihtiyaçları belirler ve en uygun çözüm imkanlarını müşterilerine sunar. Bu çalışmalar esnasında müşteriye en uygun ödeme ve finansman alternatiflerini de oluşturmada yardımcı olur.

   

  Müşterimizi dinlemek, anlamak, yaptığı işi iyi analiz ederek beklentilerini ve taleplerini doğru değerlendirerek, minimum risk ile maksimum faydayı sağlamaktır. Bu çalışmalar esnasında sektörün ve piyasanın koşullarını ve birlikte çalışacağımız insanların yaklaşımlarını ve beklentilerini dikkate alırız.